KONST / Litografier / Serigrafi 12931044
nr 1293 1044
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Om nödvändigheten". Signerad, daterad -74, serigrafi, oramad, bladets mått: 76x55 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:21:50
100 kr
150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
200 kr
250 kr
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg